بازدید از کانال نیکمهر در تلگرام
021-91035367 شماره تماس
تلگرام: @nikmehrsupport

مشتریان ما سرمایه ما هستند
تعداد کاربران فعال: 39495
تعداد ویروس قادر به شناسایی:
25973 عدد

لایسنس نود 32

سازوکار نیکمهر

لایسنس هایی که ما در نیکمهر به فروش می رسانیم دو نوع هستند:
1-لایسنس های تولید نیکمهر
2- لایسنس اورجینال شرکت eset
لایسنس اورجینال شرکت ایی ست که سازنده نود 32 می باشد بدون واسطه و برنامه جانبی بر روی رایانه کاربرفعال می شود.کاملا اختصاصی است و با ایمیل خریدار رجیستر می شود. نیکمهر نسخه اسمارت سکیوریتی پرمیوم گران ترین و کامل ترین آنتی ویروس خانگی این شرکت را به صورت شش ماهه به همراه یک ماه هدیه به فروش می رساند.حق فروش این نسخه در ایران وجود ندارد و نیکمهر از معدود فروشنده های این نسخه می باشد که با یک پنجم قیمت آن این ورژن را به فروش می رساند. چنانچه کاربری مایل به هزینه بیشتری برای آنتی ویروس خود است می تواند برای خرید به منو بالا بخش خرید مراجعه کند.لایسنس هایی که در صفحه اول برای فروش گذاشته شدند تولید نیکمهر می باشند

لایسنس نیکمهر برای نود 32 و اینترنت سکیوریتی توسط ما تولید و پشتیبانی می شود و سطح کیفیت آن در حد لایسنس شرکت سازنده می باشد.
نیکمهر زیر ساختی را فراهم کرده که کاربر بعد از خرید کاربر می تواند در سه مرحله آنتی ویروس خود را فعال کند ; 1- برنامه تنظیم کننده مارا دانلود و اجرا کند.2- فایل تنظیمات را طبق آموزش این برنامه وارد آنتی ویروس کند و 3-آنتی ویروس خود را با وارد سازی کد بیست حرفی فعال کند
فایل تنظیمات یک فایل متنی است که فایل استاندارد تنظیمات نود 32 می باشد و برنامه ما آن را تولید میکند و کاربر نیازی نیست تنظیماتی انجام دهد.

از آنجا که نیکمهر برای ارائه سرویس نیاز به اجرای برنامه تنظیم کننده دارد خود را موظف می داند که سطح دسترسی برنامه خود را برای مشتریان اعلام کند.تغییراتی که با اجرای برنامه ما در سیستم شما ایجاد می شود به شرح زیر است:
- کپی فایل متنی تنظیمات در رایانه کاربر
- کپی تصاویر راهنمای استفاده
- وارد سازی سرتیفکیت برای اتصال مطمئن به سرور فعال سازی
------- تنظیماتی که در آنتی ویروس کاربر ست می شود:
- وارد سازی آدرس پروکسی سرور نیکمهر در آنتی ویروس
- وارد سازی آدرس سایت نیکمهر در لیست سفید سایت ها برای اطمینان از عدم بلوک شدن دسترسی کاربر به سایت نیکمهر
*** این تنظیمات به راحتی با یک کلیک بر روی دکمه default در بخش تنظیمات آنتی ویروس برداشته می شوند.

کاربر بعد از اجرای برنامه تنظیم کننده، دقیقا در همان بخشی که شرکت سازنده نود 32 برای فعال سازی آن تعیین کرده کد لایسنس خود را وارد میکند و فعال سازی انجام می شود توجه بفرمایید که مانند رقبا کرک و تغییری در ساختار آنتی ویروس ایجاد نمی شود.درخواست فعال سازی شما به سرور نیکمهر ارسال می شود و نیکمهر با لایسنس های صد در صد اورجینال آنتی ویروس شما را در سرور خود فعال می کند

فعال سازی نود 32 توسط یک شرکت امر سختی نیست شاید با فناوری های خیلی ساده این کار شدنی باشد.اما آنتی ویروس نود 32 یا اینترنت سکیوریتی به طور مداوم با سرور های فعال سازی در ارتباط است و برای کار کردن بهتر نیاز به همگام سازی با سرور های فعال سازی دارد.در نتیجه نیاز به زیر ساخت های زیاد در سرور می باشد تقریبا هیچ فروشنده جز نیکمهر مجهز به این زیر ساخت ها نیست.در نتیجه خریدار بعد از خرید در مراحل فعال سازی و بعد از آن دچار مشکلات عدیده می شود و از خرید خود پشیمان می شود و از آنجا که این لایسنس ها ارزان قیمت هستند توسط کاربران پیگیری نمی شود،طی ده سال اخیر خیلی از این فروشنده ها اقدام به ارائه لایسنس کردند که زیر دو سال بخاطر عدم توانایی ارائه زیر ساخت مناسب مجبور به بستن سایت خود شدند.نیکمهر 10 سال در این حوزه فعال است و هر ساله با تکامل سرویس بهتر می شود.

در سرویس نیکمهر با اطلاعاتی که آنتی ویروس می فرستد ، ما قادر به شناسایی کاربرانی هستیم که برای فعال سازی یا آپدیت با مشکل مواجه هستند و با تماس با آنها مشکل را رفع میکنیم. لایسنس ها کاملا قابل مدیریت هستند و کاربر می تواند از فعال سازی آن در رایانه خاصی با خبر شود ویا هر زمان که خواست برای افزایش دوره یا کاربر آن اقدام کند.

ماه هر روزه با گسترش زیر ساخت های نیکمهر امکانات جدید برای مدیریت و استفاده بهتر از لایسنس و آنتی ویروس ارائه میکنیم که این امر با دنبال کردن اخبار کانال تلگرام ما کاملا قابل رویت است.

  نحوه فعال سازی سامانه مدیریت لایسنس آموزش محیط آنتی ویروس هدیه رایگان
نیکمهر ست کردن تنظیمات دارد دارد لایسنس اندروید
دیگر فروشندگان کرک کردن * * *

لایسنس های اورجینال توسط شرکت سازنده نود 32 یعنی شرکت ایی سِت تولید می شوند و مطمئنا بهترین کارایی را در آنتی ویروس شما خواهند داشت.لایسنس نیکمهر اما توسط ما تولید می شود که طی 10 سال تکامل کارکردی بسیار شبیه لاینسس اورجینال پیدا کرده است. به جدول زیر دقت کنید.
از آنجا که در سازوکار نیکمهر نهایتا آنتی ویروس با لایسنس اورجینال فعال می شود تفاوتی در کارایی آنتی ویروس ندارد. تنها فرآیند فعال سازی آن توسط نیکمهر انجام می شود.

  قیمت فعال سازی راهنمای فارسی آنتی ویروس پشتیبانی فارسی پنل مدیریت لایسنس نیاز به اجرای برنامه ثالث فایل آپدیت میزان مراقبت
لایسنس اورجینال 300,000 تومان تمامی بخش ها ندارد ندارد دارد ندارد ساخت شرکت eset 100%
لایسنس نیکمهر 29,900 تومان تمامی بخش ها اکثر بخش های مهم تمامی  پرسش های پیرامون آنتی ویروس دارد دارد ساخت شرکت Eset 100%

لایسنس اورجینالی که ارزان قیمت هستند اشتراکی هستند، بدین صورت که فروشنده برای کاهش قیمت یک لایسنس را بین ده ها نفر به اشتراک میگذارد. اینکار از نظر شرکت ایی ست غیرقانونی است و در نتیجه لایسنس پیش از موعد کنسل می شود و معمولا دیگر جوابگو خریدار نیز نیستند. لایسنس نیکمهر از آنجا که در سرور های ما تولید می شوند تا پایان دوره در اختیار ما و کاربر است.

مشتری محترم تنها لایسنس دریافت نمیکند.بعد از خرید ما آموزش فارسی تمامی بخش های آنتی ویروس رایانه و موبایل را در اختیار کاربر قرار میدهیم ، آموزش هایی که در جای دیگر دیده نمی شود.علاوه بر آموزش محیط کاربری آنتی ویروس آموزش های عمومی برای افزایش آگاهی کاربران برای امنیت بیشتر در دنیای مجازی نیز ارائه می شود که برای کاربران ارسال می شود.همچنین با داشتن پنل کاربری کاربر می تواند لایسنس خود را مدیریت کند و یا با اشتراک گذاری نیکمهر اعتبار رایگان دریافت کند.برای کاربران یک ساله و دو ساله هدیه رایگان نیز در نظر گرفته شده که در حال حاضر یک لایسنس رایگان موبایل سکیوریتی است.
ما در صفحه تاریخچه نیکمهر با فراهم ساختن مدارک مورد نیاز تمامی سال های کاری خود را گزارش کردیم.سابقه 10 ساله به ما قدرتی بخشید تا روز به روز در ارائه لایسنس برای نود 32و اینترنت سکیوریتی بهتر عمل کنیم.لطفا این فاکتور مهم را در انتخاب فروشنده در نظر بگیرید. . صفحه تاریخچه نیکمهر در منو سمت راست قابل دسترسی است.